Naudojimosi taisyklės

Sąlygos

Visos Cloudlix.com siūlomos paslaugos gali būti naudojamos tik teisėtiems veiksmams. Tai apima, bet neapsiriboja: saugomomis autorinėmis teisėmis, nelegaliu turiniu talpinamoje medžiagoje. Klientas atsiriboja ir sutinka ginti Cloudlix.com nuo pasekmių, jei nesilaikys šių sąlygų naudojantis mūsų paslaugomis.

Pinigų gražinimai

Klientai gali atšaukti paslaugas bet kuriuo metu. Cloudlix.com taip pat pasilieka teisę atšaukti paslaugą, bet kuriuo metu. Cloudlix.com suteikia Jums 14 dienų pinigų gražinimo garantiją VPS/VDS hostingo paslaugoms. Pinigų gražinimo garantija galioja tik pardavimo periode. Vartotojų nutrauktos ar Cloudlix.comsuspenduota sutartis nepretenduoja į 14 dienų pinigų gražinimo garantiją

Kainų pokyčiai

Cloudlix.com pasilieka teisę keisti kainas tinklapyję, užsakomiems vartotojų planams. Sutarta kaina su klientu nekis visą sutarties periodą. Kaina, kurią sumokėjote įsigijant paslaugas, Jums niekada nebus didesnė.

Srauto naudojimo taisyklės

Jums skiriamas tam tikras užsakytas srautas. Srauto resursai skiriasi priklausomai nuo pasirinkto plano. Jei klientas pažeidžią šią taisyklę (naudojama daugiau nei 20% skirto srauto arba/ir piktnaudžiaujama tinklu) mes pasiliekame teisę limituoti vartotojo srautą iki kito srautų perskirstymo, arba kol nebus sumokėta už papildomą srautą. Torentus naudoti draudžiama.

Domenų užsakovai pripažįsta .LT domeno procedūrinį reglamentą

Įkurdami .LT domeną, užsakovas kartu sutinka, kad būtų teikiamos administratoriaus (t.y. KTU Informacinių technologijų departamento Interneto paslaugų centro, valdančio .lt domeną) paslaugos ir dėl to DAS (domenų administravimo sistemoje) teikiami jo duomenys, kurie nustatyta apimtimi skelbiami Whois duomenų bazėje. Reglamentą galite rasti čia.

Naudojimosi taisyklių keitimas

Cloudlix.com  turi teisę peržiūrėti ir keisti savo taisykles, bet kuriuo metu, be atskiro pranešimo.